Artrojuven™ - 120 kaps.

Sugerowana cena detaliczna:

  • 93,00 zł brutto
Opakowanie

Opis

Artrojuven to unikalny preparat zawierający w swoim składzie substancje wpływające na prawidłowe funkcjonowanie narządu ruchu.

W profilaktyce zdrowych stawów bardzo pomocna jest właściwie dobrana suplementacja, która znacząco poprawia kondycję chrząstek stawowych i zapewnia długotrwałe efekty.

Wybraliśmy najbardziej skuteczne, naturalne składniki, które wspierają się nawzajem w działaniu.

Witamina C bierze udział w syntezie kolagenu. Zapewnia właściwe funkcjonowanie kości i chrząstek.

Siarczan glukozaminy to naturalny związek chemiczny będący składnikiem mazi stawowej, czyli substancji zmniejszającej tarcie w stawach.

Siarczan chondroityny to naturalny związek chemiczny należący do grupy glikozoaminoglikanów, który wchodzi w skład tkanki chrzęstnej i mazi stawowej. Jego ilość spada wraz z wiekiem oraz pod wpływem zwiększonego obciążenia. Jest to szczególnie istotne w kontekście osób uprawiających sport (np. bieganie, sporty siłowe).

Kolagen typu I i III najczęściej występuje naturalnie w kościach i skórze oraz jest składnikiem budulcowym ścięgien, włosów i paznokci.

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w skórze, oczach i stawach. Jego podstawową funkcją jest zatrzymywanie wody w komórkach organizmu, dlatego stanowi on jeden z najważniejszych składników budulcowych mazi stawowej i chrząstki szklistej.

      

Wysoka przyswajalność
Kapsułki z celulozy roślinnej
Bez dodatków i wypełniaczy

            

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

        

   

Składnik aktywny 1 kapsułka 4 kapsułki
Siarczan glukozaminy 90 mg 360 mg
Kolagen rybi I i III 90 mg 360 mg
Kwas hialuronowy niskocząsteczkowy 90 mg 360 mg
Siarczan chondroityny 60 mg 240 mg
Witamina C (kwas L-askorbinowy) 20 mg (25%*) 80 mg (100%*)

*RWS - Referencyjna wartość spożycia                          

      

Zalecane dawkowanie: 2 kapsułki 2 razy dziennie. 

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody po posiłku. 

Skład: Siarczan glukozaminy pozyskiwany ze skorupek krabów i krewetek, hydrolizowany kolagen rybi typu I i III, niskocząsteczkowy hialuronian sodu (kwas hialuronowy), siarczan chondroityny pozyskiwany z chrząstki wołowej, kwas L-askorbinowy (witamina C) Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie). 

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety  zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 52,8 g 

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat sanitarny: 2021/09/06/SD/59370F