Siarczan chondroityny - 90 kaps.

Sugerowana cena detaliczna brutto: 55,00 zł

Naturalny preparat wspierający zdrowie stawów.

Opakowanie

Opis

Siarczan chondroityny jest niezwykle ważnym składnikiem diety przeznaczonej dla osób z dolegliwościami stawowymi.

Problemy ze stawami są powszechne i dotyczą znacznego odsetka populacji, zwłaszcza osób starszych. Również wielu sportowców i amatorów aktywności fizycznej cierpi na bóle stawów, które stanowią barierę dla pełnego funkcjonowania.

W takich przypadkach warto zastosować najwyższej jakości preparat YANGO, który pomoże Ci w złagodzeniu przykrych objawów oraz będzie wspomagać regenerację i odbudowę chrząstki stawowej.

Siarczan chondroityny to naturalny związek chemiczny należący do grupy glikozoaminoglikanów, który wchodzi w skład tkanki chrzęstnej i mazi stawowej. Jego ilość spada wraz z wiekiem oraz pod wpływem zwiększonego obciążenia. Jest to szczególnie istotne w kontekście osób uprawiających sport (np. bieganie, sporty siłowe).

Według badań, regularne stosowanie siarczanu chondroityny może zapobiec licznym stanom zapalnym, w tym degradacji struktur stawowych [1].

      

Naturalny składnik pozyskiwany z chrząstki wołowej
Kapsułki z celulozy roślinnej
Bez dodatków i wypełniaczy

            

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

        

Składnik aktywny 1 kapsułka 3 kapsułki
Siarczan chondroityny 360 mg  1080 mg

                       

Zalecane spożycie: 1 kapsułka 3 razy dziennie.                                 

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.

Skład: Siarczan chondroityny pozyskiwany z chrząstki wołowej. Skład kapsułki: celuloza roślinna. Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety  zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.  Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 40,5 g.

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat sanitarny: 2021/08/18/SD/24E829

[1] naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C358587%2Cchondroityna-pomaga-w-leczeniu-choroby-zwyrodnieniowej-stawu-kolanowego.html