Borówka brusznica - 90 kaps.

Sugerowana cena detaliczna brutto: 39,00 zł

Ekstrakt z owoców borówki brusznicy 10:1

*Rabat 2% przy zakupie 8 sztuk produktu, nie łączy się z innymi rabatami

Opakowanie

Opis

Czasem wystarczy rozejrzeć się dokoła i na pewno w zasięgu naszego wzroku znajdziemy dobroczynne zioła, krzewy i drzewa. Występują powszechnie i służą nam swoimi cennymi właściwościami już od wielu pokoleń.

Znamy Twoje oczekiwania, co do wyboru ziół wspierających prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Dokładnie wiemy gdzie i w jakich warunkach rośnie każde wyjątkowe ziele i jaki ma wpływ na naszą kondycję. Zawsze dbamy również o to, aby surowiec zastosowany w naszym preparacie był wysokiej jakości.

Dlatego tym razem chcemy Ci polecić ekstrakt z owoców rośliny, która jest od dawna doceniana przez zielarzy i fitoterapeutów.

Borówka brusznica (Vaccinium vitis-idaea), zwana inaczej borówką czerwoną lub czerwoną jagodą, to wieloletnia krzewinka należąca do rodziny wrzosowatych (Ericaceae). Wyróżnia się zielonymi, skórzastymi liśćmi, jasnoróżowymi kwiatami oraz jadalnymi owocami o jednolicie czerwonej barwie. Kwitnie od maja do lipca. Rozrasta się za pomocą podziemnych rozłogów tworząc okazałe kępy. Osiąga około 20-30 cm wysokości. 

Występuje w klimacie umiarkowanym na terenach nizinnych oraz w wyższych partiach gór. Może rosnąć zarówno na terenach podmokłych (torfowiska) jak i suchych (bory sosnowe).

W wielu rejonach świata należy do ulubionych roślin ozdobnych, chociaż często jest stosowana w kuchni, i to z powodzeniem. Owoce borówki brusznicy to jagody o kwaśnym i stosunkowo cierpkim smaku, które świetnie sprawdzają się jako składnik domowych przetworów.

Jagody są bogatym źródłem witamin, minerałów oraz garbników, kwasów organicznych i błonnika pokarmowego. Zawierają przede wszystkim witaminę A i C, witaminy z grupy B, a także potas, żelazo, wapń, fosfor i magnez [*, **].

          
Ekstrakt 10:1
Odpowiedni dla wegan i wegetarian!
Bez dodatków i wypełniaczy

            

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

          

Składnik aktywny 1 kapsułka
Borówka brusznica - ekstrakt 10:1 460 mg

       

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka raz dziennie.                                   

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.

Skład: Ekstrakt z owoców korówki brusznicy (Vaccinium vitis-idaea) 10:1. Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie). 

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 49,5 g 

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2021/06/28/SD/EBE085

https://www.hellozdrowie.pl/borowka-brusznica-sposob-na-zdrowe-przetwory-i-nie-tylko/

** https://zywienie.abczdrowie.pl/brusznica-wlasciwosci-lecznicze-uprawa-przetwory-cena