Jarmuż - ekstrakt 20:1 - 90 kaps.

Sugerowana cena detaliczna brutto: 35,00 zł

Ziele jarmużu w skoncentrowanej formie ekstraktu 20:1

*Rabat 2% przy zakupie 8 sztuk produktu, nie łączy się z innymi rabatami

Opakowanie

Opis

Niewiele jest obecnie warzyw, które zyskały sobie status tak rozpoznawalny jak jarmuż. W ciągu ostatniej dekady pojawił się on w menu niemal każdej restauracji jako dodatek do zup, sałatek, pizzy, a nawet w postaci pieczonych chipsów. Wielu przypisuje mu właściwości pozytywnie wpływające na organizm człowieka.

Czym jest jarmuż?

Jarmuż to warzywo z rodziny kapustowatych, botanicznie bardzo bliski brokułowi, brukselce, czy samej kapuście. Podobnie jak u tej ostatniej, liście jarmużu są dość twarde, dzięki czemu zyskały stosunkowo wysoką odporność na ekstremalne temperatury - roślina jest w stanie bez trudu przetrwać zarówno letnie upały, jak i zimowe chłody.

Ta cecha jest szczególnie istotna dla wszystkich zainteresowanych korzystaniem z właściwości jarmużu przez cały rok: bez względu na porę możesz cieszyć się całym bogactwem zawartych w nim składników odżywczych.

Świeży jarmuż nie dla każdego?

Choć warzywo to zostało szeroko docenione w kuchni, wiele osób wciąż nie jest przekonanych do specyficznego smaku jarmużu. Innych odpycha jego struktura, a nieumiejętnie przyrządzony, może okazać się ciężkostrawny. Z pomocą przyjść może suplementacja, zawierająca wszystkie naturalne właściwości rośliny, zamknięte w wygodnej do przełknięcia i lekkiej dla żołądka kapsułce.

      

Wysokiej jakości ekstrakt 20:1 
Bez dodatków i wypełniaczy
Kapsułki z celulozy roślinnej, delikatne dla żołądka odpowiednie dla wegan i wegetarian

         

Stawiamy na jakość!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

         

        

Składnik aktywny 1 kapsułka 2 kapsułki 
Jarmuż - ekstrakt 20:1 350 mg 700 mg

          

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka 2 razy dziennie.

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody.

Składniki: Ekstrakt z ziela jarmużu (Brassica aleracea L. var. sabellica L.) 20:1. Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie).

Informacja: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety
i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Wyprodukowano w Unii Europejskiej. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 39,6 g.

Informacja alergiczna:
Nie zawiera skorupiaków, jaj, ryb, orzechów, soi, składników mlecznych, selera, gorczycy, sezamu.

Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2021/12/07/SD/EC9CD2