Eagle eye - 90 kapsułek - Good Game Labs

Sugerowana cena detaliczna brutto: 49,00 zł

EAGLE EYE: zdrowe oczy przed ekranem

Opakowanie

Opis

EAGLE EYE

 Komfort i zdrowie oczu (Czarna borówka, Świetlik)
● Antyoksydanty (Witamina C, Borówka brusznica, Aronia, Czarna porzeczka, OPC z pestek winogron,)
● Naturalne witaminy i minerały (Borówka brusznica, Czarna porzeczka, Witamina C)


SUPLEMENTY DLA GRACZY - Good Game Labs

Dla wielu gry komputerowe są nie tylko pasją, ale z poziomu hobby po godzinach urosły do rangi sposobu na życie. Ludzki organizm nie przywykł jednak do tak długich godzin wyczerpującego skupienia na ekranie monitora, co często prowadzi do przemęczenia umysłowego i fizycznego, a niekiedy nawet do dysfunkcji pewnych obszarów odpowiedzialnych za optymalne zdrowie i wyniki w grze. 


EAGLE EYE: Zdrowie i ochrona oczu przed ekranem

Zmęczone oczy i sucha śluzówka to codzienność niemal każdego gracza. Eagle Eye to naturalny suplement diety, który wspomaga zdrowie i sprawność oczu, dzięki czemu wypatrzysz najdrobniejszy ruch przeciwnika. Graj dłużej, pewniej i podkręć ostrość!


NATURALNE SKŁADNIKI JAKO BOOST DLA OCZU

► Czarna borówka
Te fioletowe skarby natury są bogate w antocyjany - silne przeciwutleniacze, które wzmacniają strukturę kolagenu w siatkówce, zapewniając dodatkową ochronę wzroku podczas długich godzin ekspozycji na światło monitora. 

► Jagoda kamczacka
Potrzebna Ci lepsza celność w trudnych warunkach? Oto kolejny owoc naładowany obfitą dawką antocyjanów! Oprócz właściwości przeciwutleniających, te cenne antyoksydanty poprawiają też widzenie nocne przez zwiększenie krążenia w naczyniach włosowatych siatkówki. 

► Kolagen rybi
Twoje oczy składają się zarówno z włóknistej, jak i bardziej wodnistej, galaretowatej tkanki – obie wymagają optymalnego poziomu kolagenu, by były mocne i działały sprawnie. 

► Witamina C
Pełni ona wiele funkcji w organizmie, w tym wsparcie układu odpornościowego, czy ochrona przed stresem oksydacyjnym. Jakkolwiek im więcej antyoksydantów, tym lepiej dla wzroku, rola witaminy C jest również ważna przy naturalnej produkcji kolagenu, który wspiera nie tylko zdrowie oka, ale i wszystkich tkanek organizmu.

► Borówka brusznica
Jagody borówki są bogatym źródłem witamin, minerałów oraz garbników, kwasów organicznych i błonnika pokarmowego. Zawierają przede wszystkim witaminę A i C, witaminy z grupy B, a także potas, żelazo, wapń, fosfor i magnez. Ten unikalny “koktajl witaminowy” zapewnia ochronę oczu i zasłużoną regenerację po wielogodzinnej kampanii. 

► Aronia
Owoce aronii zawierają liczne polifenole, w tym flawonoidy, a przede wszystkim antocyjany i proantocyjanidyny. Związki te mają przede wszystkim bardzo silne działanie antyoksydacyjne. Łączą się one z wolnymi rodnikami gromadzącymi się w tkankach i komórkach naszego organizmu i powodują ich neutralizację. Efekt? Przyjmujesz mniejszy DAMAGE!

► Porzeczka czarna
Właściwości czarnej porzeczki są doceniane już od XVII wieku, kiedy została utytułowana mianem „eliksiru młodości”. Jej owoce to źródło korzystnych dla zdrowia składników, do których należą antyoksydanty z grupy polifenoli, przede wszystkim antocyjany, a także witaminy, w szczególności witamina C. 

► OPC z pestek winogron
Wyjątkowość tej substancji polega na szeregu bioflawonoidów, które współdziałając ze sobą kumulują efekt przeciwutleniający, wzmacniając włókna kolagenowe w oczach, jednocześnie oddziałując na inne części organizmu. 

► Acai
Jagoda acai od wieków była podstawowym pożywieniem ludów zamieszkujących w pobliżu delty Amazonki, od Brazylii po Peru. Zawarte w acai antocyjany są tak skuteczne w poprawianiu wzroku, że podczas II wojny światowej piloci bombowców brytyjskich Królewskich Sił Powietrznych jedli dżem jagodowy przed niebezpiecznymi nocnymi misjami, aby poprawić swój wzrok. Ty też przygotuj się do misji! 

► Camu camu
Myrciaria dubia jest krzewem z rodziny mirtowatych, którego owoce od setek lat używane są przez rdzenne ludy Ameryki Południowej. Camu camu to istna bomba antyoksydantów, w tym flawonoidów, antocyjanów i kwasu elagowego, które pomogą Ci wyostrzyć wzrok do 4K.  

► Świetlik
Ziele świetlika lekarskiego zawiera fitoskładniki, które staną się kolejnym z Twoich sprzymierzeńców w zmniejszaniu objawów dyskomfortu oczu. Skład chemiczny świetlika to czysty BOOST dla utrzymania funkcji wzroku i siatkówki. 


STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

 Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

 

Składnik aktywny 3 kapsułki 
Świetlik lekarski – ekstrakt 20:1 150 mg
Porzeczka czarna – ekstrakt 150 mg
   w tym antocyjany (5%) 7,5 mg
Kolagen typu I i III 138 mg  
Witamina C (kwas L-askorbinowy) 120 mg (150%*)
Pestki winogron – ekstrakt 120 mg
   w tym OPC (95%) 114 mg
Jagoda kamczacka – ekstrakt 10:1 120 mg
Aronia – ekstrakt  90 mg
   w tym antocyjany (15%) 13,5 mg
Camu camu – ekstrakt 72 mg
  w tym witamina C (17%) 12 mg (15%*)
Czarna borówka – ekstrakt 60 mg
   w tym antocyjany (25%) 15 mg
Acai – ekstrakt 60 mg
   w tym antocyjany (5%) 3 mg
Borówka brusznica – ekstrakt 10:1 60 mg

*RWS – referencyjna wartość spożycia.

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka 3 razy dziennie. 

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody 30 minut przed grą.

Skład: celuloza roślinna (kapsułka),ekstrakt z ziela świetlika lekarskiego (Euphrasia officinalis) 20:1, ekstrakt z owoców porzeczki czarnej (Ribes nigrum) standaryzowany na zawartość 5% antocyjanów, hydrolizowany kolagen rybi typu I i III, kwas L-askorbinowy, ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera) standaryzowany na zawartość 95% OPC (oligomeryczne proantocyjanidyny), ekstrakt z owoców jagody kamczackiej (Lonicera caerulea var.), ekstrakt z owoców aronii (Aronia melanocarpa) standaryzowany na zawartość 15% antocyjanów, ekstrakt z owoców camu camu (Myrciaria dubia) standaryzowany na zawartość 17% witaminy C, ekstrakt z owoców czarnej borówki (Vaccinium myrtillus) standaryzowany na zawartość 25% antocyjanów, ekstrakt z owoców acai (Euterpe oleracea) standaryzowany na zawartość 5% antocyjanów, ekstrakt z owoców borówki brusznicy (Vaccinium vitis-idaea) 10:1, substancja wypełniająca: celuloza roślinna.

Masa netto: 44,1 g.

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa.

Informacja alergiczna:
Nie zawiera skorupiaków, jaj, ryb, orzechów, soi, składników mlecznych, selera, gorczycy, sezamu.


Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/04/26/SD/08907C