Rumianek - apigenina - 90 kaps.

Sugerowana cena detaliczna brutto: 45,00 zł

Ekstrakt z rumianku pospolitego.

Opakowanie

Opis

Rumianek pospolity (Matricaria chamomilla), nazywany także rumiankiem lekarskim, to jedna z najbardziej uznanych roślin zielarskich. Właściwości rumianku znane były już w starożytności, doceniał go m.in. grecki uczony Hipokrates. Surowcem używanym w fitoterapii są suszone koszyczki kwiatowe.

W swoim składzie, kwiaty rumianku zawierają wiele cennych dla naszego zdrowia związków bioaktywnych, takich jak flawonoidy, fitosterole, gorycze, związki kumarynowe, garbniki katechinowe, sole mineralne, witaminę C i wiele innych [1].

Wykorzystaliśmy naszą wiedzę z zakresu naturalnej suplementacji, aby opracować skuteczny preparat na bazie wyciągu z koszyczków rumianku.

Regularne stosowanie ekstraktu z rumianku pomaga szczególnie osobom chcącym zadbać o wsparcie zdrowia układu oddechowego (ochrona przed przeziębieniem).

      

Ekstrakt standaryzowany na zawartość apigeniny
Bez dodatków i wypełniaczy!
Bezpieczny dla wegan i wegetarian

  

Stawiamy na jakość!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

          

Składnik aktywny 1 kapsułka 2 kapsułki
Rumianek pospolity - ekstrakt 380 mg 760 mg
 w tym apigenina (0,8%) 3 mg 6 mg

          

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka 2 razy dziennie. 

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody po posiłku. 

Skład: Ekstrakt z rumianku pospolitego (Marticaria chamomilla) standaryzowany na zawartość min. 0,8% apigeniny. Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie). 

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 42,3 g 

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat sanitarny: 2021/10/15/SD/5063CF

[1] poradnikzdrowie.pl/zdrowie/apteczka/rumianek-wlasciwosci-i-zastosowanie-aa-1g4q-VDFN-osTL.html