Matcha z kofeiną - 90 kapsułek

Sugerowana cena detaliczna brutto: 35,00 zł

Matcha + Kofeina to wyjątkowa pozycja dla osób, pragnących czerpać jeszcze więcej korzyści z suplementacji zieloną herbatą. 

*Rabat 2% przy zakupie 8 sztuk produktu, nie łączy się z innymi rabatami

Opakowanie

Opis

Matcha + Kofeina

 

  •          Doskonałe połączenie naturalnych składników aktywnych
  •          Osiągnij spokojne skupienie na dłużej!
  •          Produkt przyjazny diecie wegańskiej i wegetariańskiej
  •          Bez barwników i wypełniaczy
  •          90 dni suplementacji

 

Matcha + Kofeina to wyjątkowa pozycja dla osób, pragnących czerpać jeszcze więcej korzyści z suplementacji zieloną herbatą. Matcha to sproszkowana zielona herbata o charakterystycznej, intensywnie zielonej barwie. Występująca w naturze zielona herbata zawiera teaninę, która jest aminokwasem wpływającym na poziom neuroprzekaźników, takich jak serotonina i dopamina - regulując m.in. nastrój, sen i emocje.  Uspokajające działanie teaniny w preparacie zostaje wzmocnione przez dodatek kofeiny, która znana jest ze swojego pobudzającego działania, oferując nam niezwykłe połączenie tych dwóch składników aktywnych.STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

Składnik aktywny

1 kapsułka

Matcha - proszek

150 mg

Kofeina

150 mg

Zalecane spożycie: 1 kapsułka raz dziennie.

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.

Składniki: sproszkowane liście zielonej herbaty (Camellia sinensis) – matcha, kofeina. Skład kapsułki: celuloza roślinna. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa. Wyprodukowano w UE. Masa netto: 35,1g.

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu. 

  

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/11/04/SD/E08AD6