Beta-alanina - 90 kapsułek

Sugerowana cena detaliczna brutto: 27,90 zł

Źródło aminokwasu dla osób aktywnych fizycznie

*Rabat 2% przy zakupie 8 sztuk produktu, nie łączy się z innymi rabatami

Opakowanie

Opis

Beta-alanina to składnik polecany osobom o zwiększonej aktywności fizycznej. Jest naturalnie występującym aminokwasem, będącym prekursorem karnozyny – dipeptydu znajdującego się w mięśniach. 

CZYM JEST BETA-ALANINA?

Beta-alanina jest popularnym suplementem wśród sportowców i entuzjastów fitnessu. Choć należy ona do grupy aminokwasów, beta-alanina nie jest aminokwasem niezbędnym.

W przeciwieństwie do większości aminokwasów, nasz organizm nie wykorzystuje jej do syntezy białek. Zamiast tego wraz z histydyną wytwarza karnozynę. Karnozyna jest następnie magazynowana w mięśniach szkieletowych.

Poziom histydyny w mięśniach jest zazwyczaj wysoki, a beta-alaniny niski, co może ograniczać produkcję karnozyny. Badania wykazały, że suplementacja beta-alaniną może przyczynić się do podniesienia poziomu karnozyny w mięśniach nawet o 80%.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.  

Składnik aktywny

1 kapsułka

3 kapsułki

Beta-alanina

550 mg

1650 mg

   

Zalecane spożycie: 1 kapsułka 3 razy dziennie. 

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody wraz z posiłkiem lub po posiłku.

Składniki: beta-alanina. Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie).

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa. Wyprodukowano w UE. Masa netto: 57,6 g.

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Produkt jest przeznaczony dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej.

  

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/09/21/SD/6A03A1