Ashwagandha 3 formy - 90 kapsułek

Sugerowana cena detaliczna brutto: 49,00 zł

Połączenie trzech form ashwagandhy w jednej kapsułce.

*Rabat 2% przy zakupie 8 sztuk produktu, nie łączy się z innymi rabatami

Opakowanie

Opis


3 FORMY ASHWAGANDHY


Dużym wyzwaniem suplementacji jest dostarczenie w jednym preparacie jak najbardziej zoptymalizowanej postaci składników odżywczych. Niejednokrotnie w skład suplementu wchodzi ekstrakt standaryzowany na określoną zawartość składników aktywnych, co gwarantuje jakość i skuteczność suplementacji. 

W suplemencie diety Ashwagandha 3 Formy zawarliśmy nie tylko ekstrakt 10:1 oraz ekstrakt standaryzowany na 10% zawartości witanolidów. Do kapsułki dołożyliśmy też sproszkowany korzeń ashwagandhy, dla zachowania pełni naturalnych składników odżywczych rośliny.


CZYM JEST ASHWAGANDHA?


Ashwaganda
 (Withania somnifera) to roślina znana w medycynie ajurwedyjskiej od tysięcy lat. W Polsce stał się popularny w ostatnich latach, szczególnie wśród osób aktywnych fizycznie. Jej liczne właściwości prozdrowotne sprawiają, że z jego stosowania może skorzystać niemal każdy

WŁAŚCIWOŚCI ADAPTOGENNE ASHWAGANDHY

Wiele badań wskazuje na dobroczynne działanie żeń-szenia indyjskiego. Istnieje wiele korzyści zdrowotnych związanych ze stosowaniem Ashwagandhy. Oto główne korzyści, jakie można uzyskać z regularnego stosowania Withania somnifera.Czym musi charakteryzować się adaptogen?

• wzmacnia układ odpornościowy

• wspiera pracę układu nerwowego

• Poprawia jakość snu

Wśród ziół wykazujących działanie adaptogenne możemy wyróżnić między innymi: traganek, ashwaganda, żeń-szeń syberyjski, schisandra, czy guduchi.


STAWIAMY NA JAKOŚĆ!


Suplementy YANGO produkujemy, zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

Składnik aktywny

1 kapsułka

Ashwagandha - ekstrakt 10:1

100 mg

Ashwagandha – ekstrakt
   w tym witanolidy (10%)

50 mg
5 mg

Sproszkowany korzeń ashwagandhy

170 mg

 


Zalecane spożycie:
 1 kapsułka raz dziennie. 

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku. 

Składniki: sproszkowany korzeń ashwagandhy (Withania somnifera), ekstrakt z korzenia ashwagandy (Withania somnifera) 10:1, ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera) standaryzowany na zawartość min. 10% witanolidów.  Skład kapsułki: celuloza roślinna. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa. Wyprodukowano w UE. Masa netto: 36,9 g.

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki, przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym lub przeciwpadaczkowym.

  

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/08/04/SD/F45EE4