Lepszy nastrój - 50 kapsułek - Panaseus

Sugerowana cena detaliczna brutto: 34,90 zł

Zestaw naturalnych składników dla osób dążących do poprawy nastroju

Opakowanie

Opis

Nastrój to słowo, którego używamy by opisać wiele różnych stanów wewnętrznych. Czasem możemy obudzić się w „złym nastroju”, jeśli nie spaliśmy zbyt dobrze. Po czasie spędzonym z bliskimi zazwyczaj towarzyszy nam „dobry nastrój”. Często mówimy też o „huśtawce nastroju” lub „zmianie nastroju”. Bywa również, że kiedy jesteśmy sfrustrowani lub znudzeni konkretną sytuacją, „nie mamy nastroju”, by sobie z nią poradzić. Słuchamy nawet „nastrojowej muzyki”! Czym jednak dokładnie jest nastrój i jaki ma na nas wpływ? 

CZYM JEST NASTRÓJ?

Na początek należy rozgraniczyć czym nastrój nie jest. Nasz mózg odpowiada za myśli, emocje i działania. Obszar w naszym mózgu, który odpowiada za przywoływanie tych uczuć nazywamy układem limbicznym. Jego funkcją jest m.in. kierowanie czynnościami popędowo-emocjonalnymi. System ten pomaga nam chronić się przed zagrożeniem, łączyć się społecznie z innymi ludźmi, a także lokalizować rzeczy, których pragniemy lub potrzebujemy. Emocje bywają intensywne, w zależności od sytuacji, w której jesteśmy. W większości trwają jednak stosunkowo krótko, by wkrótce na ich miejsce pojawiły się kolejne. Pomaga nam to poruszać się po otaczającym nas świecie.

Nastrój często bywa mylony z emocjami. Choć te pojęcia nie oznaczają tego samego, nastrój jest ściśle powiązany z emocjami. Definiuje się go jako skłonność do reagowania emocjonalnie w określony sposób, który może trwać godzinami, dniami, a nawet tygodniami.

Nastroje mają tendencję do częstego wywoływania określonych emocji, takich jak szczęście lub smutek. Choć zwykle są one mniej intensywne,  często trwają dłużej niż „zwykłe” emocje. Podczas gdy emocje są zwykle związane z konkretną osobą lub wydarzeniem, nastroje mogą nie mieć żadnej bezpośredniej przyczyny. 

Wiele badań wykazało, że nastrój może wpływać na percepcję, motywację, podejmowanie decyzji, interakcje społeczne, a nawet bardziej podstawowe procesy poznawcze, takie jak pamięć i skupienie.

5 SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH DLA OSÓB DĄŻĄCYCH DO POPRAWY NASTROJU

• Szafran: pomaga w utrzymaniu dobrego nastroju, przyczyniając się do odpowiedniej równowagi emocjonalnej
• Różeniec górski: stymuluje układ nerwowy i jest pomocny w przypadku problemów ze snem i spadku wydajności w pracy
• Ashwagandha: jest zaliczana do naturalnych adaptogenów
• Melisa: utrzymuje naturalną równowagę hormonalną organizmu
• L-tryptofan: jest prekursorem serotoniny, która nazywana jest „hormonem szczęścia”

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.  

Składnik aktywny

1 kapsułka

Szafran – ekstrakt
   w tym krocyna (2%)
   w tym safranal (1%)

5 mg
100 µg
50 µg

Różeniec górski – ekstrakt

   w tym salidrozydy (3%)
   w tym rozawiny (1%)

50 mg
1,5 mg
0,5 mg

Ashwagandha – ekstrakt 10:1

70 mg

Melisa – ekstrakt 10:1

80 mg

L-tryptofan

100 mg

   

Zalecane spożycie: 1 kapsułka raz dziennie. 

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody po posiłku.

Składniki: L-tryptofan, ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis) 10:1, ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera) 10:1, ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) standaryzowany na zawartość min. 3% salidrozydów i 1% rozawin,  ekstrakt ze znamion szafranu (Crocus sativus) standaryzowany na zawartość min. 2% krocyny oraz 1% safranalu. Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie). 

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa. Wyprodukowano w UE. Masa netto: 19,8g.

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Wizualizacja może różnić się od opakowania rzeczywistego. 

  

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/09/21/SD/462A0E