Mind awake - 90 kapsułek - Good Game Labs

Sugerowana cena detaliczna:

  • 59,70 zł brutto
  • 55,27 zł netto
Opakowanie

Opis

MIND AWAKE


● Pobudzenie i koncentracja (Kofeina, Zielona herbata, Korzeń maca)

● Adaptogen (Żeń-szeń syberyjski)

● Funkcjonowanie mózgu (Zielona herbata, Cholina, Żeń-szeń syberyjski) Good Game Labs: Dla wielu gry komputerowe są nie tylko pasją, ale z poziomu hobby po godzinach urosły do rangi sposobu na życie. Ludzki organizm nie przywykł jednak do tak długich godzin wyczerpującego skupienia na ekranie monitora, co często prowadzi do przemęczenia umysłowego i fizycznego, a niekiedy nawet do dysfunkcji pewnych obszarów odpowiedzialnych za optymalne zdrowie i wyniki w grze. 

MIND AWAKE: pobudzenie i wsparcie układu nerwowego

Kiedy o wyniku gry decydują ułamki sekund, zrównoważony i skoncentrowany umysł to “Święty Graal” każdej rozgrywki. Mind Awake to naturalny suplement diety, wspierający funkcjonowanie mózgu i pobudzenie. W odróżnieniu od energetyków uwalnia zasoby organizmu nie przemęczając go, tym samym zwiększając Twoją wytrzymałość i efektywność. Dodaj do tego opanowanie i podwyższoną odporność na stres. Jest OP. Ty też możesz.

Kofeina
Kofeina działa pobudzająco, poprawia czujność i koncentrację, niwelując objawy zmęczenia.

Zielona herbata
Zielona herbata może zarówno relaksować, jak i wspomagać czujność i koncentrację. Zawiera ona także flawonoidowy galusan epigallokatechiny (EGCG), który wspomaga aktywność mózgu, wspierając bardziej zrelaksowany i skupiony stan umysłu.

Cholina
Cholina to naturalny związek, który jest w stanie przekraczać barierę krew-mózg. Substancja ta niezbędna jest do syntezy neuroprzekaźników. Znajdziemy ją w podrobach, żółtku jaj, rybach, orzechach, a także w drożdżach, kiełkach pszenicy i soi. 

Inozytol
Nazywany bywa także witaminą B8. Syntetyzowany jest głównie w mózgu i częściowo w wątrobie oraz nerkach. Stanowi budulec dla błon komórkowych. Występuje głównie w produktach mięsnych, mlecznych i zbożowych. 

Korzeń maca
Korzeń maca jest szeroko znany ze swojego energetyzującego działania i stosowany jako zdrowa alternatywa napojów energetycznych bądź kawy. Powoduje długotrwałe, łagodne pobudzenie, redukując poziom stresu i napędzając do działania.

Taurynian magnezu
Magnez jest jednym z najważniejszych pierwiastków dla organizmu człowieka. Wchodzi w skład: kości, mięśni szkieletowych i tkanki nerwowej. Występuje także w wątrobie, nerkach i przewodzie pokarmowym. Co istotne – jest aktywatorem ponad 300 reakcji enzymatycznych.

N-acetylo-L-tyrozyna
Tyrozyna pomaga wytwarzać wiele ważnych substancji. Wśród nich znajdują się: dopamina, adrenalina i noradrenalina, a także hormony tarczycy. 

Żeń-szeń syberysjki
Jego właściwości adaptogenne sprawiają, że jest to zioło korzystne dla osób wykonujących wysoce stresujące prace lub zajęcia wymagające wysokiego poziomu energii. Wspomaga sprawność umysłową i fizyczną w przypadku osłabienia i zmęczenia. Przyczynia się do prawidłowego krążenia krwi, co skutkuje większą wydajnością i reaktywnością mózgu.

Dwutlenek krzemu
Pierwiastek ten reguluje liczne procesy zachodzące w organizmie, m.in. stan skóry, włosów, paznokci, kości i naczyń krwionośnych. Wykazuje właściwości: mineralizujące, wzmacniające, regenerujące i odmładzające.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

Składnik aktywny 3 kapsułki 
Kofeina 150 mg
Taurynian magnezu 630 mg
   w tym magnez (8.9%) 56 mg (15%*)
Żeń-szeń syberyjski – ekstrakt 10:1 120 mg
Maca – ekstrakt 10:1 45 mg
Zielona herbata – ekstrakt 60 mg
   w tym polifenole (95%) 57 mg
   w tym katechiny (70%) 42 mg
   w tym EGCG (40%)  24 mg
Cholina 60 mg
Inozytol 84 mg
N-acetylo-L-tyrozyna  15 mg 


Zalecane dawkowanie: 
1 kapsułka 3 razy dziennie (najlepiej spożywać przed treningiem).

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody 30 minut przed grą.

Składniki: taurynian magnezu, celuloza roślinna (kapsułka), kofeina, ekstrakt z żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) 10:1, inozytol (mio-inozytol), ekstrakt z zielonej herbaty standaryzowany na zawartość 95% polifenoli oraz 70% katechin oraz 40% EGCG, cholina (dwuwinian choliny), ekstrakt z maca (Lepidium meyenii) 10:1, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu Vegesil®, N-acetylo-L-tyrozyna. Masa netto: 44,1 g.

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa.

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt zawiera kofeinę. Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu.

Informacja alergiczna:
Nie zawiera skorupiaków, jaj, ryb, orzechów, soi, składników mlecznych, selera, gorczycy, sezamu.


Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/04/26/SD/F35DB6