Extra Focus - 90 kapsułek - Good Game Labs

Sugerowana cena detaliczna:

  • 59,69 zł brutto
  • 55,27 zł netto
Opakowanie

Opis

EXTRA FOCUS


● Skupienie i równowaga (GABA, Gotu kola)

● Układ nerwowy i funkcjonowanie mózgu (Gotu kola, Brahmi, B12, B6)

● Adaptogen (GABA)

Good Game Labs: Dla wielu gry komputerowe są nie tylko pasją, ale z poziomu hobby po godzinach urosły do rangi sposobu na życie. Ludzki organizm nie przywykł jednak do tak długich godzin wyczerpującego skupienia na ekranie monitora, co często prowadzi do przemęczenia umysłowego i fizycznego, a niekiedy nawet do dysfunkcji pewnych obszarów odpowiedzialnych za optymalne zdrowie i wyniki w grze. 

EXTRA FOCUS: pełna koncentracja

Gdy gra robi się emocjonująca, skupienie i opanowanie to klucze do zwycięstwa. Extra Focus to naturalny suplement diety, który wspiera koncentrację i funkcjonowanie mózgu. Popraw swoje statsy i wrzuć +5 do precyzji. 

GABA
GABA odgrywa ważną rolę w zachowaniu funkcji poznawczych i reakcji organizmu na stres. Odbywa się to poprzez zmniejszenie aktywności nadmiernie pobudzonych komórek nerwowych, umożliwiając tym samym zapanowanie nad strachem i niepokojem. 

Brahmi
Układ nerwowy to jej najważniejszy obszar działania. Brahmi chroni neurony przed starzeniem i degeneracją przez neutralizację wolnych rodników.

Gotu kola
Stosowanie gotu kola jest zalecane dla poprawy zdolności poznawczych: pamięci, zdolności kojarzenia i pojmowania. Roślina usprawnia pracę mózgu przez lepsze dotlenienie i wspiera na zdrowie umysłowe.

Hericium
Z substancji aktywnych w soplówce można znaleźć m.in.: polisacharydy. Te naturalne związki pełnią w przyrodzie szeroki zakres funkcji, takich jak magazynowanie energii, przekazywanie informacji komórkowych i wsparcie strukturalne.

B12
Niedobór witaminy B12 uszkadza osłonkę mielinową, która otacza i chroni nerwy. Nawet stosunkowo łagodny niedobór witaminy B12 może wpłynąć na układ nerwowy i prawidłowe funkcjonowanie mózgu. 

B6
Witaminy z grupy B wpływają na system nerwowy i mózg. B6 bierze udział w metabolizmie energetycznym i syntezie cysteiny, a także wspiera funkcjonowanie układu nerwowego. w szczególności łagodzi stres i ułatwia sen.

N-acetylo-L-tyrozyna
Tyrozyna pomaga wytwarzać wiele ważnych substancji. Wśród nich znajdują się: dopamina, adrenalina i noradrenalina, a także hormony tarczycy. 

Krzemionka
Pierwiastek ten reguluje liczne procesy zachodzące w organizmie, m.in. stan skóry, włosów, paznokci, kości i naczyń krwionośnych. Wykazuje właściwości: mineralizujące, wzmacniające, regenerujące i odmładzające.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

Składnik aktywny 3 kapsułki
N-acetylo-L-tyrozyna 300 mg
Bakopa drobnolistna – ekstrakt  240 mg
 w tym bakozydy (50%) 120 mg
GABA 150 mg
Heiricium – ekstrakt  150 mg
w tym polisacharydy (10%) 15 mg
Gotu kola – ekstrakt  120 mg
   w tym saponiny triterpenowe (10%) 12 mg
Witamina B1 (chlorowodorek tiaminy) 6,6 mg (600%*)
Witamina B6 (pirydoksyna HCL) 4,2 mg (300%*)
Witamina B12 (metylokobalamina) 30 µg (1200%*)

*RWS – referencyjna wartość spożycia


Sposób użycia: 
Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody 30 minut przed grą.

 

Skład: N-acetylo-L-tyrozyna, celuloza roślinna (kapsułka), ekstrakt z bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri) standaryzowany na zawartość min. 50% bakozydów, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, GABA (kwas gamma-aminomasłowy), ekstrakt z soplówki jeżowatej (Hericium erinaceus) standaryzowany na zawartość 10% polisacharydów, ekstrakt z wąkroty azjatyckiej (Centella asiatica) standaryzowany na zawartość min. 10% saponin triterpenowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu Vegesil®, witamina B1 (chlorowodorek tiaminy), witamina B6 (pirydoksyna HCL), witamina B12 (metylokobalamina). Masa netto: 44,1 g.

Informacja:Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa.

Masa netto: 44,1 g.

Informacja alergiczna:
Nie zawiera skorupiaków, jaj, ryb, orzechów, soi, składników mlecznych, selera, gorczycy, sezamu.


Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/04/26/SD/8CB30B