CollaVeg™ - 500 ml

Sugerowana cena detaliczna brutto: 99,00 zł

Witaminy, aminokwasy, MSM, krzem, kwas hialuronowy.

Opakowanie

Opis

CZY KOLAGEN MOŻE BYĆ WEGAŃSKI?

Jeżeli należysz do osób, które dbają o siebie, prawdopodobnie wiesz, za jak wiele różnych funkcji w ciele odpowiada kolagen. Jest on głównym składnikiem tkanki łącznej – białkiem, które powszechnie występuje w skórze, stawach, kościach, mięśniach i ścięgnach.

Wbrew temu, w co chcielibyśmy wierzyć stosując dietę wegańską, nie istnieje naturalne wegańskie źródło kolagenu. Kolagen jest w 100 procentach produktem pochodzenia zwierzęcego. Nasze ciała potrafią jednak wytwarzać własny kolagen, jeśli dostarczamy im odpowiednich składników odżywczych.

Choć na diecie wegańskiej nie spożywamy kolagenu w jego czystej formie, nadal możemy zwiększyć własną produkcję kolagenu od wewnątrz, używając składników pochodzenia roślinnego.

JAK ZWIĘKSZYĆ WŁASNĄ PRODUKCJĘ KOLAGENU NA DIECIE WEGAŃSKIEJ?

W przeciwieństwie do kolagenu pochodzenia zwierzęcego, suplementy diety na kolagen nie zapewniają bezpośredniego źródła kolagenu dla organizmu. Zamiast tego składają się ze składników, które w odpowiednio dobrany sposób mogą promować naturalną produkcję kolagenu w ciele. Suplement diety CollaVeg™ zawiera witaminy, aminokwasy, krzem, MSM i kwas hialuronowy.

CollaVeg™: AŻ 14 SKŁADNIKÓW ODŻYWCZYCH DOBRANYCH DLA SYNERGII DZIAŁANIA

• Witamina C : jest niezbędna dla prawidłowej produkcji kolagenu, chroni komórki przed stresem oksydacyjnym i wspiera układ odpornościowy.
• Krzem: to naturalny związek, stanowiący ponad jedną czwartą skorupy Ziemi; można go znaleźć w większości skał, gliny i piasków.
• Kwas hialuronowy: naturalnie występuje w ludzkim ciele – jest częścią tkanki łącznej, chrząstek i mazi stawowej.
• Witamina B7: pomaga zachować zdrowe włosy i skórę, przyczynia się do metabolizmu makroskładników odżywczych.
• Witamina D3: pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, a także bierze udział w procesie podziału komórek.
• Witamina E: wykazuje działanie przeciwutleniające.
• MSM (siarka organiczna): siarka, tuż po fosforze i wapniu, jest jednym z najważniejszych minerałów zawartych w organizmie człowieka.
• Aminokwasy pochodzenia roślinnego, w tym: L-glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-arginina, L-alanina, L-leucyna, L-glutamina.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

 

Zawartość składników w dziennej porcji (25 ml)

 

Wegański kolagen w tym:

5000 mg

 

L-glicyna

1500 mg

 

L-prolina

100 mg

 

L-lizyna

100 mg

 

L-arginina

100 mg

 

L-alanina

100 mg

 

L-leucyna

100 mg

 

L-glutamina

3000 mg

 

Witamina C (kwas L-askorbinowy)

80 mg

(100%*)

Witamina B7 (D-biotyna)

1000 μg

(2000%*)

Witamina D3 (cholekalcyferol)

15 μg

(300%*)

Witamina E (octan D-alfa tokoferylu)

24 mg

(200%*)

MSM (metylosulfonylometan)

100 mg

 

Krzem (dwutlenek krzemu)

15 mg

 

Kwas hialuronowy

50 mg

 

*RWS – referencyjna wartość spożycia

Zalecane spożycie: 25 ml dziennie.

Sposób użycia: Przyjmować rano po posiłku. Wstrząsnąć przed użyciem, odmierzyć porcję, rozcieńczyć w 25 ml wody i wypić

Składniki: woda wielokrotnie filtrowana, wegański kolagen: L-glutamina, L-glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-arginina, L-alanina, L-leucyna), octan D-alfa tokoferylu (witamina E), mieszanka soków owocowych z koncentratów (pomarańcza, jabłko, mandarynka, guawa, papaja, limonka, mango, ananas, winogrono), naturalny cukier z owoców i buraka, metylosulfonylometan, kwas L-askorbinowy (witamina C), kwas hialuronowy, naturalny aromat owocowy, ekstrakt z fioletowych ziemniaków, krzemionka, substancje konserwujące (sorbinian potasu, benozesan sodu), D-biotyna (witamina B7), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), cholekalcyferol z porostów (witamina D3). Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14,02-681 Warszawa. Wyprodukowano w UE. 

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować u osób mających predyspozycję do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową. Produkt nieodpowiedni do bezpośredniego spożycia.

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki, przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Informacja alergiczna:
Nie zawiera skorupiaków, jaj, ryb, orzechów, soi, składników mlecznych, selera, gorczycy, sezamu.

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/08/04/SD/AE7840