Enoki - 20% polisacharydów - 90 kaps.

Sugerowana cena detaliczna brutto: 99,00 zł

Naturalny, standaryzowany ekstrakt z grzyba enoki w kapsułkach.

Opakowanie

Opis

Grzyb enoki zwany także płomiennicą zimową (Flammulina velutipes), z powodzeniem jest stosowany w japońskim ziołolecznictwie. Jest on również bardzo ceniony w kulturze Korei, Wietnamu, Tajlandii i Chin. Charakteryzuje się długą i cienką nóżką oraz małym kapeluszem. Rośnie w pęczkach na pniach drzew.

Enoki są popularnym składnikiem wielu dań kuchni azjatyckiej ze względu na swój niepowtarzalny smak, przypominający orzechy i owoce.

Owocniki grzyba enoki bogate są przede wszystkim w białka, cukry, kwasy tłuszczowe i aminokwasy. Grzyb enoki posiada również wysoką zawartość błonnika nierozpuszczalnego oraz witamin z grupy B [1].

Za najważniejsze związki aktywne zawarte w grzybach enoki uznawane są polisacharydy [2].

Regularna suplementacja ekstraktu z grzyba enoki jest doskonałym uzupełnieniem zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia.

      

Ekstrakt standaryzowany na 20% polisacharydów
Wysoka standaryzacja na polisacharydy zapewnia gwarancję jakości
Bez dodatków i wypełniaczy
Kapsułki z celulozy roślinnej, delikatne dla żołądka, odpowiednie dla wegetarian i wegan

            

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

        

            

Składnik aktywny 1 kapsułka 3 kapsułki
Grzyb Enoki - ekstrakt 280 mg 840 mg
 w tym polisacharydy (20%) 56 mg 168 mg

          

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka 3 razy dziennie. 

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody po posiłku. 

Skład: Ekstrakt z grzyba Enoki (Flammulina velutipes) standaryzowany na zawartość min. 20% polisacharydów. Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie). 

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety  zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 33,3 g 

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat sanitarny: 2021/09/06/SD/5FCCD2

[1, 2] dietetycy.org.pl/enoki/