Czarna porzeczka - 5% antocyjanów - 90 kaps.

Ekstrakt z owoców czarnej porzeczki.

Opakowanie

Opis

Czarna porzeczka (Ribes nigrum L.) to aromatyczny krzew owocowy z rodziny agrestowatych, który doskonale odnajduje się w polskiej strefie klimatycznej. Dawniej nazywano ją winogronem Świętego Jana, ponieważ okres dojrzewania jej owoców przypada w okolicy 24 czerwca, czyli w imieniny Jana.

Właściwości czarnej porzeczki są doceniane już od XVII wieku, kiedy została utytułowana mianem „eliksiru młodości”.

Owoce czarnej porzeczki to źródło cennych, korzystnych dla zdrowia składników, do których należą antyoksydanty z grupy polifenoli, przede wszystkim antocyjany, a także witaminy, w szczególności witamina C [1].

Nasz preparat powstał w oparciu o wysokiej jakości ekstrakt z owoców czarnej porzeczki standaryzowany na zawartość min. 5% antocyjanów.

Antocyjany to silne przeciwutleniacze, które mają szczególnie korzystne działanie w wielu procesach zachodzących w ludzkim organizmie [2].

Właściwości te sprawiają, że suplementacja ekstraktu z owoców czarnej porzeczki to doskonały sposób na wzbogacenie codziennej diety o cenne składniki aktywne.

      

Naturalne źródło antocyjanów
Bez dodatków i wypełniaczy!
Bezpieczny dla wegan i wegetarian

  

Stawiamy na jakość!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

         

Składnik aktywny 1 kapsułka 3 kapsułki
Czarna porzeczka - ekstrakt 410 mg 1230 mg
 w tym antocyjany (5%) 20,5 mg 61,5 mg

          

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka 1-3 razy dziennie. 

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody po posiłku. 

Skład: Ekstrakt z owoców czarnej porzeczki (Ribes nigrum) standaryzowany na zawartość min. 5% antocyjanów. Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie). 

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 45 g 

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. 

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat sanitarny: 2021/09/30/SD/372598

[1] https://dietetycy.org.pl/porzeczki/

[2] http://www.pttz.org/zyw/wyd/czas/2011,%204(77)/024_035_Piatkowska.pdf