BCAA - L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina - 90 kaps.

Sugerowana cena detaliczna brutto: 33,00 zł

Skuteczna dawka naturalnych aminokwasów rozgałęzionych. 

Opakowanie

Opis

Skuteczna dawka naturalnych aminokwasów rozgałęzionych.

Istnieje 20 różnych aminokwasów, które tworzą tysiące różnych białek w ludzkim ciele. Dziewięć z nich to aminokwasy egzogenne, co oznacza, że nie są one wytwarzane przez organizm i muszą być dostarczane z pożywieniem. 

Z dziewięciu niezbędnych aminokwasów trzy to aminokwasy rozgałęzione - BCAA: leucyna, izoleucyna i walina, w stosunku 2:1:1

"Łańcuch rozgałęziony" odnosi się do budowy chemicznej BCAA, które znajdują się w produktach bogatych w białko, takich jak jaja, mięso i produkty mleczne. 

    

Naturalne aminokwasy
Bez dodatków i wypełniaczy
Kapsułki z celulozy roślinnej, bezpieczne dla wegan i wegetarian

 

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. 

   

Składnik aktywny 1 kapsułka 2 kapsułki
BCAA 400 mg 800 mg
 w tym L-leucyna 200 mg 400 mg
 w tym L-izoleucyna 100 mg 200 mg
 w tym L-walina 100 mg 200 mg

                    

Zalecane dawkowanie: 1 kapsulka 2 razy dziennie. 

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.

Skład: BCAA (kompleks aminokwasów składający się z L-leucyny, L-izoleucyny oraz L-waliny w stosunku 2:1:1). Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie)

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 44,1 g

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym. 

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2021/03/10/SD/20D4FE