jak-kupowac.jpgPlatforma handlowa b2b.yango.pl przeznaczona jest dla klientów biznesowych. Osoby indywidualne zainteresowane zakupem produktów Yango zapraszamy do sklepu yango.net.pl

Jak kupować

Instrukcja do złożenia zamówienia online znajduje się poniżej. Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie pod 570412362, lub mailowo pod yango@yango.pl. Zapraszamy do współpracy!

1. Zarejestruj się (kliknij w "Moje konto" w prawym górnym rogu strony i wypełnij formularz rejestracyjny).

2. Prześlij do nas na yango@yango.pl dokumenty rejestracyjne firmy (wpis do CEIDG lub KRS) z tego samego adresu e-mail, na który zarejestrowałeś konto. Alternatywą jest przesłanie dokumentów poprzez załączenie ich do wiadomości w zakładce "Kontakt".

3. Dostosowujemy ustawienia Twojego konta w sklepie - ceny produktów staną się widoczne, oraz od tego momentu będziesz mógł złożyć swoje pierwsze zamówienie w hurtowni Yango. O dostosowaniu konta zostaniesz niezwłocznie poinformowany mailowo. Dostosowanie zazwyczaj zajmuje mniej niż 48 godzin.

W przypadku problemów z rejestracją lub złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny pod 570412362 - chętnie pomożemy.